מגזין אולפן ביתי / סינתזה / 10 הסינטיסייזרים הוירטואלים הטובים ביותר: VSTi
פלאגינים של סינטיסייזר הטובים ביותר

10 הסינטיסייזרים הוירטואלים הטובים ביותר: VSTi

אפשר לטבוע בקלות בים הסינתסייזרים הוירטואליים VST שמוצעים לנו. אספנו כאן כמה מהפנינים האמיתיות על מנת להקל במקצת את המשימה. ברשימה הזו נמצאים אך ורק סינתסייזרים אמיתיים ולא מכשירים מבוססי דגימות.

אז הנה הם בסדר אקראי, עשרת הסינטיסייזרים VST המומלצים שלנו:

NI FM8 סינתיסייזר FM  Native Instruments FM8
סינטיסייזר ה-FM הטוב ביותר שקיים בתוכנה או חומרה! מבוסס על ה-DX7 האגדי של ימהה, אבל מוסיף המון פיצ'רים שהופכים אותו להרבה יותר מזה. ארפג'יאטור מדהים, אפקטים משובחים היישר מהGuitar Rig, אפשרויות Morphing בין סאונדים שונים, ואיכות סאונד פנטסטית. לחובבי האייטיז, והסאונד הדיגיטלי!
NI Massive VST סינתיסייזר Native Instruments Massive
סאונד גדול מהחיים, ואיכות סאונד ברמה שלא הכרנו קודם בסינטיסייזרים תוכנתיים- במחיר של צריכת משאבי מחשב מוגברת. ניתוב סאונד גמיש במיוחד, המון אופציות למודולציות ועיצוב סאונד. VST Synth מהמובילים. חסרונות: הגמישות המבנית הופכת אותו למסובך לתפעול, ולא אינטואיטיבי.
rob papan Albino אלבינו סינטיסייזר Rob Papen Albino
חלום לכל מעצב סאונד באשר הוא. אלבינו הוא סינטיסייזר סמי מודולרי שמאפשר ללכת כמעט בכל הכיוונים האפשריים במה שקשור לבניית צליל- אינסוף צורות גל, המון אופציות למודולציה, סקוונסר, הרכבת סאונד מכמה שכבות, סוגים רבים של פילטרים וניתוב סאונד גמיש להפליא. הסאונד הבסיסי קצת חלש, אבל מדובר במכשיר שמשלב נוחות וגמישות בעיצוב סאונד ברמה הגבוהה ביותר. י
Novation V-Station Novation V-Station
הסינטי הזה הוא כבר חבר ותיק מאד בשוק ועדיין אחד ה-VST הטובים בחבורה. פשוט מאד לתפעול, מוגבל מאד בפונקציות ואופציות- וירטואלי מועדף בסצנת הטראנס אבל לא רק. מתאים להרכבה של סאונדים פשוטים וחזקים, בשביל משהו מורכב יותר בבקשה לחפש במקום אחר.
אוסקר VST סינטיסייזר G-Force impOSCar
אמולציה של האוסקר שמביאה צליל חדש ורענן לעולם ה-VST. מכשיר מתוסבך כמעט כמו האוסקר המקורי, לא נוח לתיפעול, אבל רק הארפג'יאטור שלו שווה את הכול. סינטיסייזר שקל מאד להתאהב בו ובכלל מדובר בחברה ששווה לשים אליה לב.
סינטיסייזר וירטואלי קורג KORG VST Korg Legacy
אמולציות VST מצויינות לסינטיסייזרים  קלאסיים של קורג מכל הזמנים. כולל Korg MS20, Korg Polysix ה-Wavestation האגדי שנשמע טוב מאי פעם ו-M1 עם הסאונד הייחודי. חבילת סינטיסייזרים מצוינת ואיכותית במיוחד, כשכל כלי מביא את הייחוד והצבע השונה שלו.
Razor סינתזה חיבורית Native Instruments Razor
סינטיסייזר ה-Additive הטוב ביותר, נקודה! חריף, דיגיטלי, ומטורף לחלוטין. לוקח את כל טכניקות הסינתזה המקובלות והופך אותן על הראש. בניגוד לסינתסייזרים אחרים שמשתמשים בסינתזה חיבורית, ה-VST הזה הוא גם פשוט יחסית ונוח מאד לתכנות. תענוג!
סינתיסייזר זברה U-He Zebra
עם ארפג'יאטור מגניב במיוחד, ומגוון אופציות של ניתוב סאונד ומודולציות, ושילוב של שיטות סינתזה שונות, זברה הוא סינתסייזר שישרת נאמנה כל יוצר מוזיקה אלקטרונית באשר הוא. אחלה סאונד, ואחלה סאונדים מובנים.
סינתיסייזר גלדיאטור Tone2 Gladiator
עם איכות סאונד מצויינת, המון אופציות לעיצוב צליל ומודולציות, אוסילטורים ייחודיים, סקציית אפקטים מורחבת – הגלדיאטור הוא מפלצת סאונד אמיתית אשר מסוגלת להפיק מגוון סאונדים עצום אשר יתאים במיוחד לז'אנרים האלקטרוניים, אבל יוסיף לכל מפיק ומעצב סאונד מעודכן.
arturia oberheim sem Arturia Oberheim SEM
הדמיה מצויינת של סינתסייזר אנאלוגי קלאסי. סאונד חם ושמן, פילטר מצויין וכמו תמיד אצל ארטוריה, פלאגין עם גוון ייחודי ומעניין. בנוסף בין מעצבי הסאונדים של המכשיר נמצא גם נועם גינגולד מ-LFO.

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*