מגזין אולפן ביתי / חדשות הסאונד / קורס סינתזה ועיצוב סאונד עם נועם גינגולד עומד בפתח!
לימודי סינתזה ב-LFO

קורס סינתזה ועיצוב סאונד עם נועם גינגולד עומד בפתח!

קורס סינתזה מתקרב… בינתיים ב-LFO ממרקים את הסינתיסייזרים, מצחצחים אוסילטורים ובודקים שהפילטרים עושים את מה שהם אוהבים לעשות.

מדובר בקורס בוטיק יחיד בסוגו: בכיתה קטנה ואיכותית בת שישה תלמידים, אנחנו חוקרים לעומק את התחום המרתק של סינתזה ועיצוב סאונד על מנת שכל אחד מהמשתתפים יוכל לקחת את המוזיקה שהוא עושה רמה אחת למעלה. הקורס מיועד רק למוכשרים, לחפרנים, למכורים, לאלה שכבר קרעו זוג מוניטורים, ויודעים ומבינים למה הם רוצים ללמוד סינתזה. אם אתם כאלה אשמח לראות אתכם איתנו 🙂

לימודי סינטזה ב-LFOתחום הסינתזה הוא תחום טכני, ועל מנת להגיע לרמות הגבוהות באמת יש צורך בלימוד, העמקה והבנה שלא בהכרח מתאימים לכל מוזיקאי ומפיק. מצד שני מדובר בתחום יצירתי מאין כמוהו, לונה פארק אמיתי של סאונד שהכל בו אפשרי, תחום שיכול להפוך יוצר טוב ומוכשר ליוצר מצויין ופורץ דרך. מי שנמשך לתחום הזה יהנה בקורס הנאה גדולה כי מעבר לידע ולכלים הלימודים הם כיף אמיתי – ואיזה חלום זה ללמוד בתוך לונה פארק?

בקורס אנחנו לומדים איך עובדים הצעצועים המוסיקליים. לעומק. חומרות ותוכנות, אנלוגיים ודיגיטלים, כל הכלים המובילים. כרגיל ב-LFO אין מתכונים ואין קיצורי דרך, רק את הדבר האמיתי. לא נוותר בצדדים הטכניים ולא נסתתר מאחרי טכניקה כשצריך רגש ולב.

נלמד את כל שיטות הסינתזה הקיימות לעומקן, נלמד סינתזה מודולרית משום שזו הדרך הרצינית היחידה ללמוד סינתזה. נלמד על סמפלרים ווקודרים, נלמד על אפקטים ככלים לעיצוב סאונד, סינתזה חיסורית וחיבורית, FM ו-Granular- אבל יותר מכל נלמד שפה ודרך התייחסות חדשה לסאונד ועיצוב סאונד, נכיר באופן אינטימי את כלי העבודה המנגנים המכונים סינתיסייזרים, נפתח את הראש לאפשרויות האינסופיות שהעולם הזה פורש בפנינו, ונבין כיצד כל אחד יכול ליישם ולהפנים את הידע והיכולות שהוא רוכש ביצירה המוסיקלית שלו.

אני תמיד מחכה לקורס סינתזה בקוצר רוח, ואני מודה שזה הקורס שאני הכי נהנה ללמד. לא בגלל שזה תחום ההתמחות שלי, אלא בעיקר כי אין כיף גדול יותר מללמד תלמידים שמביאים איתם נסיון ושק מוסיקלי מלא ולכל אחד מהם דבר או שניים ללמד אותי. לקחת אנשים כאלה ולעבור איתם מסע אמיתי ועמוק זו הנאה עצומה עבורי. ואני מקווה שגם עבור התלמידים שלי.

רוצה לקחת את המוזיקה שלך לרמה הבאה? צור קשר עם נועם גינגולד:

שם (*)

דואר אלקטרוני (*)

טלפון (*)

 הרשם לניוזלטר

 

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*