מגזין אולפן ביתי / סינתזה / סינטיסייזרים מומלצים לפרוטי לופס (FL Studio)
סינטיסייזרים לפרוטי לופס

סינטיסייזרים מומלצים לפרוטי לופס (FL Studio)

מחפש פלאגינים וסינטיסייזרים לפרוטי לופס או לקיובייס? יש כיום המון סינטיסייזרים ומכשירים הוירטואליים מסוגים שונים ומשונים. חלקם הדמיות של סינתסייזירם קלאסיים אנאלוגיים, חלקם משתמשים בשיטות סינתזה חדשניות. אספנו כאן כמה מהפלאגינים והמכשירים הטובים באמת על מנת להקל עליכם את המלאכה. הפלאגינים והסינתיסייזרים ניתנים לשימוש עם כל תוכנה ליצירת מוזיקה אשר משתמשת בטכנולוגיית VST כגון פרוטי לופס (FL Studio), קיובייס (Cubase), סונאר (Sonar), אבלטון לייב (Ableton Live) ותוכנות נוספות.

אז הנה הם ה-VST המומלצים שלנו:

סינטיסייזרים וירטואליים VST

NI FM8 סינתיסייזר FM  Native Instruments FM8
מבוסס על ה-DX7 האגדי של חברת ימהה, אבל מוסיף פיצ'רים רבים שהופכים אותו להרבה יותר מזה. ארפג'יאטור מדהים, אפקטים מצויינים  אפשרויות Morphing בין סאונדים שונים, ואיכות סאונד FM פנטסטית. ה-FM הקלאסי!
NI Massive VST סינתיסייזר  Native Instruments Massive
מכשיר מורכב שמאפשר בניית סאונדים ייחודיים. ניתוב סאונד גמיש במיוחד, המון אופציות למודולציות ועיצוב סאונד. בלי ספק VST Synth מהמובילים.
rob papan Albino אלבינו סינטיסייזר  Rob Papen Albino
Albino VST  הוא סינטיסייזר שמאפשר חופש וגמישות במה שקשור לבניית צליל בתוכנת פרוטי לופס – צורות גל רבות, המון אופציות למודולציה, סקוונסר, הרכבת סאונד מכמה שכבות, סוגים רבים של פילטרים וניתוב סאונד גמיש להפליא. הסאונד הבסיסי קצת חלש, אבל מדובר במכשיר שמשלב נוחות וגמישות בעיצוב סאונד ברמה הגבוהה ביותר.
Novation V-Station  Novation V-Station
חבר ותיק בשוק בשוק הסינתיסייזרים הוירטואליים ועדיין אחד ה-VST הטובים בחבורה. מבוסס על החומרה K-Station של Novation/ פשוט וקל לתפעול, מוגבל בפונקציות ואופציות שהוא מאפשר.
imposcar  G-Force impOSCar
אמולציה של האוסקר שמביאה צליל חדש ורענן לעולם ה-VST. מכשיר מתוסבך כמעט כמו האוסקר המקורי, לא נוח לתיפעול, אבל רק הארפג'יאטור שלו שווה את הכול. סינטיסייזר שקל מאד להתאהב בו שבא מבית מצויין – חברת G-Force.
סינטיסייזר לפרוטי לופס Camel Audio Cameleon 5000
הסינטיסייזר VST המוביל שמשתמש בסינטזה חיבורית, מציע גם יכולות של ניתוח ומניפולציה על תכולה הרמונית של סימפולים, מורפינג בין סוגי סאונדים שונים, סינטזה מבוססת וקטורים ועוד. למי שרוצה להתעמק בסינטזה חיבורית זה הכלי.
סינטיסייזר וירטואלי קורג KORG VST  Korg Legacy
קבלו את הסינטיסייזרים הקלאסיים של קורג מכל הזמנים: כולל  MS20, Polysix ה-Wavestation האגדי שנשמע טוב מאי פעם ו-M1 עם הסאונד הייחודי.כל כלי מביא את הייחוד והצבע השונה שלו והחבילה מוסיפה צבע ונופח לכל אולפן ויוצר מוזיקה!

כלי נגינה וירטואליים VST

אורגן האמונד  Native Instruments B4
אורגן ההאמונד מעולם לא נשמע טוב יותר- גרסתVST וירטואלית מצוינת כולל החרחורים האותנטיים האהובים. פשוט כיף!
מלוטרון FL Studio  GForce Mtron
המלוטרון שנחשב לסבא של הסמפלרים בני זמננו, התבסס על דגימות סאונד שמורות על סלילים של טייפ. אמולטור VST הוירטואלי מבוסס על דגימות דיגיטליות של הסלילים האנלוגיים במטרה לשמר את הסאונד החם הרועש והמלוכלך שלמדנו לאהוב. שדות התות לנצח!
פסנתר אלקטרוני רודס  Applied Acoustic Systems Lounge Lizard
האמולטור VST הטוב ביותר לאלקטריק פיאנו מבוסס על סינטזה טהורה של פיזיקל מודלינג, לוקח בהליכה את המתחרים הכבדים מבוססי הסימפולים. אז נכון שעדיין אין תחליף לפנדר רודס אמיתי, אבל הליזארד בהחלט נותן תשובות יפות בכיוון, עם סאונדים מלטפים ודינמיקה טובה.
Strings VST  Musicrow Vintage Strings MkIII
מכונות הסטרינגס ניסו תחילה לחקות את הסאונד של חטיבת כלי הקשת בתזמורת, אך במשך הזמן זכו מכשירים כמו הArp Solina להיות אהובים בזכות עצמם. מכשיר VST זה של Musicrow מחקה באופן מצויין את מכונות הסטרינגס הישנות והאהובות. Strings VST
 FXpansion BFD
למי שצריך תופים אקוסטיים ברמה גבוהה זה הדבר. התופים הטובים ביותר, מוקלטים באולפנים הטובים ביותר עם המיקרופונים הטובים ביותר. המון חבילות הרחבה מצוינות, עד 128 שכבות של סימפולים, יכולת עריכה ומיקס ממש כמו עם תופים אמיתיים. למי שרוצה את כל חבילות ההרחבה שיכין הארד דיסק כי מדובר ביותר מ120 ג'יגה של דגימות.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*