שייקר פלאגין להורדה

Shaker Maker: פלאגין שייקר חינמי מתוצרת LFO

פלאגין שייקר שנשמע כמו הדבר האמיתי?

אז כן, בנינו אחד כזה: Shaker Maker שלנו מביא שיק חדש לעולם השייקרים, עם סאונד אורגני וחי שנותן איכויות של שייקר אמיתי במגוון גוונים וצלילים, שעובד עם הריתמיקה של המוזיקה שלך!

Shaker Maker הוא פלאגין אפקט יחיד ומגניב במיוחד מבית LFO (והופץ בעולם תחת שם המותג של חברת הפלאגינים שלנו Musicrow). שייקר-מייקר יהפוך כל אינפורמציית אודיו ריתמית שתזרימו דרכו למקצב שייקרים מסחרר! Shaker Maker יכול לספק מגוון רחב של סאונדים שונים של שייקר, כאשר הסאונד מסונתז ואינו מבוסס על סימפולים- אתה יכול לעצב בדיוק את סאונד השייקר הנחוץ לך.

איך משתמשים ב-Sheker Maker?

על מנת להשתמש בשייקר-מייקר עליך לפתוח אותו כאפקט על ערוץ האודיו שלך. אז להעלות לופ תופים, או כל אינפורמציה ריתמית אחרת. אתה יכול גם לחבר מיקרופון לערוץ, ולהשתמש בקול שלך כמקור למקצב השייקר שלך. לבסוף, בחר אחד מששה-עשר הסאונדים המובנים של השייקר, או עצב לך אחד בעצמך!

להורדה בחינם של שייקר-מייקר

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*