מגזין אולפן ביתי / סינתזה / 45 סינתיסייזרים ואפקטים לריאקטור (Reaktor Ensembles) מבית LFO
reaktor ensembles

45 סינתיסייזרים ואפקטים לריאקטור (Reaktor Ensembles) מבית LFO

LFO, תחת שם המותג העולמי שלנו Musicrow, משחררים את Golden Ensembles 3, חבילה חדשה ומרשימה הכוללת 44 אנסמבלים Reaktor Ensembles לפלטפורמת הריאקטור של נאטיב אינסטרומנטס – Native Instruments Reaktor.

בין המשתמשים בגירסאות קודמות של החבילה ניתן למצוא כמה מהשמות הגדולים בתעשיית המוסיקה העולמית: האלקטרונאי והאגדה סיימון פוספורד, סולן NIN טרנט רזנור (זוכה האוסקר על הפסקול ל'רשצ החברתית'), המפיק גיי סיגוורת' (מדונה, ביורק, סיל, שוגרבייבס), המפיק ריק סימפסון (קולדפליי, סטונר, קאסביין), אגדת הסינטזה אד סטארינג (דיוויד בואי, ביץ' בויס), אד בולר שהפיק את סווייד ופאלפ, דייב פוליק (תיכנותים וסאונדים למייקל ג'קסון). בין המשתמשים הישראלים שלנו ניתן למצוא את אינפקטד משרום, J-Viewz, שי רביב, שי פישמן ועוד.

Golden Ensembles 3 עולה 169 יורו וניתן לרכישה במחיר היכרות של 99 יורו עד 30 באפריל 2012.
*החבילה ניתנת ללא תשלום למשתתפים בקורס סינטזה ועיצוב סאונד ב-LFO.

החבילה כוללת כעת את שני המגה-סינטים Ebola ו-Cobra, את מכונת הבאסים החדשה Bass Lab, לצד סינטיסייזרים ומחוללי צליל מצוינים נוספים. בנוסף מכילה החבילה הדמיות לאפקטים ומעבדי צליל קלאסיים כגון Crow Tape Echo ו-Vintage Chorus וכלים ייחודיים לעיצוב סאונד.

Buy Golden Ensembles 3 – לרכישת החבילה

וידאו: Musicrow Reaktor Ensembles

מכשירים חדשים בחבילה:

Sound Pilot

הוא מכשיר המטשטש את ההבדל בין מעבד צליל למחולל צליל. מדובר בסינתסייזר ייחודי אשר משתמש בסיגנל האודיו על מנת ליצור אפקטים ריתמיים מסונטזים. התוצאה היא מכשיר שפותח אופקים חדשים בפני המפיק ומעצב הסאונד שמחפש טביעת סאונד חדשנית.

Bass Lab

הוא סינטיסייזר בס ייעודי אשר מסוגל להפיק מנעד רחב של צלילי בס אלקטרוניים פאנצ'יים ושמנים במיוחד. הסינטי משתמש באוסילטורים רבי עוצמה, מעטפות סופר מהירות עם Breakpoint לעיצוב סאונדים חריפים במיוחד, Bass Booster, Transient Shaper, ופיצ'רים רבים נוספים אשר הופכים את Bass Lab למכשיר מהשורה הראשונה בתחום עיצוב צלילי באס אלקטרוניים.

Analogica

מדמה את ההתנהגות והסאונד של פילטרים אנאלוגיים. הוא משלב ממשק נוח ופשוט לשימוש עם מבחר פיצ'רים ואופציות מודולציה מתקדמות.

Phase Lab

הוא כלי לתיקון בעיות פאזה וcomb filtering, אשר נובעות מהקלטות מרובות מיקרופונים. בנוסף הוא יכול לשמש בתוך כלי ייחודי לעיצוב סאונד על ידי השפעה על הפאזה של הסיגנל.

Green Master Tape

הוא מכשיר אשר מדמה את הסאונד והתכונות של טייפ ¼ אינץ', עם הרוויה האופיינית, Wow and Flutter, הרעש, Crosstalk, ריכוך התקפים ושאר המאפיינים שגורמים לטייפ לשמש כגורם אשר מאחד ערוצים רבים לכדי קטע מוגמר עם סאונד מגובש.
אנסמבלים נוספים בחבילה עודכנו עם תכונות חדשות, ממשק משתמש חדש, ומגוון גדול של סאונדים ופריסטים חדשים.

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*