מגזין אולפן ביתי / תוצרת LFO: פלאגינים וסאונדים / פלאגין פסנתר וירטואלי – Piano Trilogy
פלאגין פסנתר וירטואלי

פלאגין פסנתר וירטואלי – Piano Trilogy

חברת הפלאגינים הישראלית Musicrow (שהיא גם חברת הבית של LFO) משחררת לעולם את Piano VST Trilogy.

לא מדובר רק בפלאגין פסנתר וירטואלי אחד: Piano Trilogy הוא אוסף של שלושה פסנתרים וירטואליים VST instruments ייחודיים שנשמעים נהדר! הפסנתרים הוירטואליים מבוססים על הטכנולוגיה החדישה ביותר המשלבת סמפלינג, סינתזה ו- Physical Modeling.

הפסנתרים הוירטואליים הכלולים:

Vintage Piano מבוסס על דגימות של פסנתר Bechstein משנת 1906 (אשר יושב לו באולפני Downtown של דני אור).

Broken Piano מביא את הצליל הכהה יותר של פסנתר הקיר (Upright Piano), אשר יכול בהפקות מסויימות, להתאים יותר מהסאונד הגדול והנוצץ של ה-Grand  Concert Piano. כמו כן ובהתאם לשמו, מספק ה-Broken Piano מגוון של צלילי פסנתר שבורים ומהפנטים.

Pianoforte מצרף לכלי האולפן שלך את האב הקדמון של הפסנתר הפיאנופורטה, שהיה בשימוש בין המאה ה-17 והמאה ה-19, עם הצליל הבהיר הצלול והיפה שלו.

אם אתה מחפש פלאגין פסנתר איכותי להדמיה מושלמת של פסנתרים מובילים – הדמו של Piano Trilogy ניתן להורדה חינם באתר של Musicrow

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*