מגזין אולפן ביתי / תוצרת LFO: פלאגינים וסאונדים / Musicrow Magic Vox – כתבה על הפלאגין שלנו ב-Sound on Sound
musicrow magic vox

Musicrow Magic Vox – כתבה על הפלאגין שלנו ב-Sound on Sound

SoundOnSound הוא המגזין המוביל בעולם בתחום הסאונד והטכנולוגיה של המוסיקה. ממוקם בקיימברידג' אנגליה, מגזין סאונד או סאונד מופץ באופן סדיר משנת 1985.

Musicrow Magic Vox – מרטין ווקר, Sound on Sound

מה תקבלו אם תנגנו הרמוניות (פלאג'ולטים) על שתי גיטרות בו זמנית, ואז תוסיפו לקומבינציה חטיבת אפקטים יצירתיים? התשובה היא Magic Vox של Musicrow, היוצרים של ה-VST Plugin החינמי הידוע Preamp Emulator. זהו VST Instrument שמבוסס על הרמוניות דגומות של 12 גיטרות, ביניהן גיטרה אקוסטית, גיטרה 12 מיתרים, גיטרה חשמלית נפח חצי אקוסטית, גיטרת רזוננטור, גיטרה חשמלית וגיטרה באס. אתה יכול לבחור שתי סאונדים של גיטרה כבסיס לסאונד שלך, ולכוונן את גובה הצליל של כל מקור צליל.

כמו כן, אתה יכול לשלוט באופן עצמאי על זמני ה-Attack וה-Release של כל מקור צליל, העוצמה, HP Filter, וגם מעטפת גלובלית שמשפיעה על פילטר וסטורציה (Saturation). הממשק הגרפי האטרקטיבי מסתיר קונטרולרים רבים נוספים, ואוסף של אפקטים מיוחדים הכוללים Rotary Speaker, Phasing, Pitch Shift, קורוס, דיסטורשן, דיליי ורברב, כמו גם אפקטים מתוחכמים יותר כמו Granular Synthesis ו-Ring Modulation.

הצלילים המובנים הבנויים היטב מפתיעים במידת הגיוון שלהם, ונעים בין הרמוניות קלאסיות, לדיסטורשן רך ומבעבע, אורגנים מגרגרים, לידים נוהמים, פסנתרים חשמליים וצלילי מקלדת אלקטרוניים, בעוד שהאפקטים מיוחדים מוסיפים צבע לא שיגרתי, מיסתורי ומיוחד. Magic Vox הוא לבטח מכשיר יחיד ומיוחד, והוא מומלץ מאד למי שמחפש אחר סאונדים 'אורגניים'. ותמורת $99 בלבד הוא נותן תמורה מעולה לכסף שלכם!

לכתבה המקורית ב-Sound on Sound

Magic Vox באתר של חברת הפלאגינים שלנו Musicrow

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*