מגזין אולפן ביתי / סאונד / V-Plugs מבית LFO מציגים: קומפרסיה לדור החדש!
פלאגין של קומפרסור

V-Plugs מבית LFO מציגים: קומפרסיה לדור החדש!

חברת V-Plugs מקבוצת LFO החיפאית משחררת את ה-Uranium, קומפרסור מסוג חדש! בהתבסס על טכנולוגיית ה-Smart Dynamic Control שפיתחנו, Uranium מביא את הקומפרסיה למאה ה-21 עם סאונד ייחודי, מגוון פיצ'רים מתקדמים, נוחות בשימוש, וניטור טוב יותר. מקומפרסיה מעודנת ושקופה, ועד קומפרסיה קיצונית מפמפמת ונושמת, ה-Uranium לא נשמע כמו שום קומפרסור ששמעת עד היום!

ה-Uranium מציע אלטרנטיבה לקומפרסור הקלאסי, ומציג גישה חדשה לשליטה ומניפולציה על דינמיקת הצליל. טכנולוגיית ה-Smart Dynamic Control משתמשת באלגוריתם 'Look ahead' מתקדם אשר מנתח את עוצמת הסיגנל לאורך זמן. בהתבסס על ניתוח זה Uranium מקמפרס את הסיגנל על ידי הגברת החלקים החלשים והחלשת החזקים בו זמנית! טכנולוגיה חדשנית זו מאפשרת לך לבצע מניפולציות קיצוניות על הסיגנל, ללא תופעות הלוואי שמאפיינות קומפרסורים קלאסיים.

האורניום אינו משתמש בפרמטרים הקלאסיים של Threshold ו-Ratio, ומציג שיטה פשוטה ואינטואיטיבית יותר לשליטה בדינאמיקה!

כמו כן מציע האורניום שליטה ועיצוב נוספים בדינמיקת הצליל על ידי Gate חכם (שגם הוא מבוסס על אלגוריתם של 'look ahead'), קומפרסיה בשיטת MS, ושליטה מרבית בדינמיקת הצליל במרחב הסטריאופוני.
האורניום הוא קומפרסור בו ניתן להשתמש בתוכנת קיובייס או בתוכנות Host אחרות אשר משתמשות בטכנולוגיית VST כגון אבלטון לייב, פרוטי לופס, סונאר ועוד.

 

בפלאגין ניתן להשתמש בכל התוכנות אשר מתשתמשות בטכנולוגיית VST כגון: קיובייס, פרוטי לופס, אבלטון לייב ועוד.

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*