מגזין אולפן ביתי / פלאגינים להורדה חינם / אפקטים ומעבדי צליל להורדה חינם / חבילת אפקטים חינמיים מצויינים של Blue Cat Audio
אפקטים לפרוטי לופס

חבילת אפקטים חינמיים מצויינים של Blue Cat Audio

חבילת אפקטים מצויינת שנותנת את כל האפקטים הבסיסיים ליצירת מוזיקה ומיקס – ברמה גבוהה. אפקט קורוס (Chorus), אפקט פלנג'ר (Flanger), אנלייזר לתדרים (Frequency Analyzer), מעבדים דינמיים, אפקט פייזר(Phaser) ואקולייזר (EQ): כולם איכותיים (טובים בהרבה מאלה הבסיסיים המגיעים עם תוכנת קיובייס למשל).

כל זה בחינם? אז זהו שכן! האפקטים לפרוטי לופס (FL Studio), קיובייס (Cubase), אבלטון לייב (Ableton) וכל תוכנה אחרת ליצירת מוסיקה שמשתמשת בטכנולוגיית VST.

החבילה המושקעת של Blue Cat Audio מביאה את כלי הסאונד שיכולים לתרום לכל  הפקה. אל תפספסו את האנאלייזר החינמי היחיד בסביבה,  ולא את האקולייזר המכונה Triple EQ.

מ צ ו י י ן !

להורדה חינם של חבילת האפקטים

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*