מגזין אולפן ביתי / פלאגינים להורדה חינם / סינטיסייזרים ואינסטרומנטים להורדה חינם / U-He Zebralette סינטי להורדה חינם: ככה נשמעים אוסילטורים נהדרים!
סינטי להורדה זברה

U-He Zebralette סינטי להורדה חינם: ככה נשמעים אוסילטורים נהדרים!

Zebralette של חברת U-He המצויינת, נועד כדי להדגים באופן חינמי להמונים את היכולות של האוסילטורים של האח-זברה הגדול הלו הוא הסינתיסייזר המצויין והמצליח של U-He Zebra2.

ה-Zebralette הוא בעצם אוסילטור אחד של ה-Zebra2, שנעטף במעטפת ידידותית לשימוש. הסינתיסייזר מאפשר לבנות וולנגן מגוון סאונדים מעניינים עם האיכות הייחודית של ה-Zebra.

הסינטי החינמי מציג גם את ה-Mega Saw, שמורכב מלא פחות מ-11 אוסילטורים של שיני מסור ביניהם ניתן לבצע Detune על מנת לקבל את הסאונד הענק האופייני.

Zebralette מחזיק בשני LFO's, מעטפת רב שלבית ו3 אפקטים: קורוס, אקולייזר ודיליי.

הסינטי מוגבל אבל איכות הסאונד המצויינת הופכת אותו לכלי פשוט וייחודי שמוסיף ניחוח של זברה לאולפן שלכם. ואם אתם רוצים לדעת איך מריחה זברה תורידו בחינם

* הסינתיסייזר מתאים ל-PC ולמק 32 או 64 ביט

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*