מגזין אולפן ביתי / חדשות הסאונד / טל טרייביש מספק שירות חדש של ייעוץ לאולפנים
טל טרייביש - שירותי ייעוץ לאולפנים

טל טרייביש מספק שירות חדש של ייעוץ לאולפנים

טל טרייביש האיש והאגדה, מציע שירות חדש של ייעוץ, הכוונה והדרכה לבעלי אולפנים ביתיים ומקצועיים. מטרת השירות היא לתת לכם נקודת מבט מיקצועית של איש סאונד רב ניסיון בנוגע לנקודות התורפה שמונעות מכם להגיע לתוצאות מיטביות באולפן שלכם, בצד של הציוד, האקוסטיקה, הידע, מבנה האולפן, טכניקות העבודה, וכל דבר שקשור להפקה המוסיקלית, למיקס או לעבודת הסאונד שלכם.טל טרייביש מאסטרינג

טרייביש הוא מהבכירים והמנוסים באנשי הסאונד בארץ, המאסטר של המאסטרינג, האיש שעומד מאחרי הקלטות, מיקס ומאסטרינג לעשרות רבות של אלבומים בארץ ובעולם. טל הוא גם חבר יקר עם אוזני זהב, לב זהב וידע ששווה זהב. מילה אחת של טל יכולה להוציא אתכם מלופ שהסתובבתם בו שנים. מילה אחרת של טל תגלה לכם לופ שלא הכרתם 🙂

תזמינו את טל אליכם לאולפן, תכינו לו קפה (איכותי), שבו ודסקסו את העניינים. ועל הדרך תכירו גם איש מקסים, מצחיק וקצת משוגע, פנאט סאונד אמיתי שלימד גם אותי דבר או שניים.

הסאונד לא מצלצל? המיקרופון לא שר? הקומפרסור לא דוחס? המוזיקה שלכם לא נשמעת באותה רמה של הקטעים שאתם מכירים? דברו עם טרייביש. הוא האיש שלכם!

כנסו לאתר של טרייביש ->

 

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*