מגזין אולפן ביתי / סאונד / פלאגין למדידת דינאמיקה במאסטרינג להורדה חינם
פלאגין למדידת דינאמיקה

פלאגין למדידת דינאמיקה במאסטרינג להורדה חינם

LFO ממשיכים לשתף פעולה עם היוזמה להחזרת הדינאמיקה למוסיקה, ומציגים לכם פלאגין חדש וחינמי למדידת מידת הדינמיקה בשירים שלכם!

עקב שימוש יתר בקומפרסורים ולימיטרים, בייחוד בשלב המאסטרינג, המוסיקה שנעשית היום איבדה את הדינאמיקה שלה. בשביל להשיג עוצמה חזקה יותר של המוצר המוגמר מקריבים את הדינאמיקה, ועימה הולכים לאיבוד הרגש וההבעה המוסיקלית. התנועה העולמית שקמה נגד התופעה כוללת כמה מהמפיקים ואנשי הסאונד הבולטים ביותר.

ועכשיו תנועה זו מציעה לנו פלאג חינמי שנותן אינדיקציה ברורה עד כמה דינאמי המאסטר שלנו, והאם לא ריטשנו אותו עד זוב דם עם קומפרסורים לימיטרים וכדומה. ה-Dynamic Range Meter נותן לראשונה אינדיקציה אובייקטיבית שמאפשרת לתת ציון למידת הדינאמיקה של קטע. תקליטים, חברות תקליטים ואולפני מאסטרינג שהמוצרים שלהם עומדים בתקני האיכות החדשים יכולים לקבל תווית מיוחדת שמעידה על כך.

ניתן להצטרף ליוזמה ולהוריד את הפלאגין המיוחד באתר הקבוצה

ניתן לקרוא כתבה מיוחדת בנושא שכתב למגזין שלנו המפיק ואיש הסאונד זוכה הגראמי צ'ארלס דיי כאן

תגובה אחת

  1. עוד יותר מקומם זה שהרבה מאלה ששורפים את כל הטווח הדינמי במיקס כוללים את אותם אנשי "כבוד" (במובן הכי רופף ונמוך של המילה) שמערבלים בשביל ה"זמרות" שמקליטות "שירים" רק כדי להזיז תחת ולהיות זונה וסרסורית באותו זמן, וה"זמרים" ש"שרים" על כמה הם חוגגים כאילו זה 1500 לפנה"ס עם כל הכסף והזונות שיש להם…
    וב-99% מאותם מקרים התוצאות גורמות פתאום לוואלס המוות של ג'ון סאטמפ (https://www.youtube.com/watch?v=3W5Oo1XMMvY) להישמע כמו משהו שהלחין ויואלדי.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*