מגזין אולפן ביתי / סאונד / ספרי סאונד: ספרים מומלצים בתחום הסאונד וההפקה המוסיקלית
ספרי סאונד

ספרי סאונד: ספרים מומלצים בתחום הסאונד וההפקה המוסיקלית

גם בעידן האינטרנט הפורומים והמגזינים למיניהם, עדיין יש מקום של כבוד לספרים איכותיים בתחום הסאונד הסינטזה וההפקה המוסיקלית. מאחורי כל טכנאי סאונד ומפיק מוסיקלי שמכבד את עצמו עומד מדף הספרים שלו, אליו הוא יכול לחזור כשצצות שאלות, או לקבל השראה מספרים שנכתבו על ידי המפיקים ואנשי הסאונד הטובים בעולם. והמקום בארץ להשיג את ספרים בתחום הסאונד וההפקה הוא מיוזיק בוקשופ. מיוזיק בוקשופ בראשותו של רן שנער היא חנות מקוונת אשר מייבאת ומוכרת את מיטב הספרים בעולם בתחום הסאונד וההפקה המוסיקלית.

בכתבה זו נמליץ על ספרי סאונד והפקה שהם חובה על כל מדף!

Modern Recording Techniques

במהדורה השישית של ספר הסאונד המצוין הזה, מפורטות מגוון שיטות וטכניקות שיעזרו לך להקליט וליצור את המוסיקה שלך באופן יצירתי ומקצועי יותר. הספר ידריך אותך בתחום האודיו והאודיו הדיגיטלי עם דגשים על החידושים האחרונים, ואפליקציות הקשורות למוסיקה ברשת האינטרנט.
ספר בסיס ממצה ובהיר בתחום הסאונד האודיו וההקלטה.

ספר סאונד והקלטה

Practical Recording Techniques

ספר סאונד למוסיקאים, מפיקים ואנשי סאונד בתחילת דרכם. כל יסודות האודיו הסאונד וההקלטה מוסברים בצורה פשוטה וברורה. דגשים על נושאים הרלוונטיים לאולפן ביתי כגון ציוד מתאים לתקציבים שונים, בניית אולפן, אקוסטיקה, מיקרופונים ועוד. ספר בסיס טוב למתחילים.

ספר סאונד ואולפן

Recording Engineer Handbook

ספר נוסף בסדרה המצוינת. עקרונות ושיטות בסיסיות בהקלטה של כלים שונים והצבת מיקרופונים. בנוסף טיפים וטריקים של טכנאי הסאונד המובילים בעולם שחושפים את סודות הסאונד שלהם. כל ספר בסדרה הזו אני קונה!

ספר סאונד ושיטות הקלטה

Make Mine Music

Bruce Swedien טכנאי הסאונד הותיק והמהולל, אחד האנשים שמכירים ועובדים בתעשיית ההקלטה מראשיתה והיו עדים לשינויים שעברו עליה. בספר מרתק זה חושף ברוס את העקרונות השיטות והטכניקות שליוו אותו בעבודת ההקלטה של גדולי המוסיקאים, עקרונות שהיו נכונים פעם, נכונים היום ויהיו נכונים גם מחר. ספר מעורר השראה מפיו של אוהב מוסיקה אמיתי, מדור המייסדים בעולם הסאונד וההקלטה!

ספר- לעשות את המוסיקה שלי

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*