מגזין אולפן ביתי / אחר / לימודי אולפן ביתי: יצירת מוזיקה, סאונד, הפקה מוזיקלית ב-LFO
לימודי אולפן ביתי

לימודי אולפן ביתי: יצירת מוזיקה, סאונד, הפקה מוזיקלית ב-LFO

בוא ללמוד ליצור מוזיקה ברמות הגבוהות ביותר באולפן הביתי שלך!  צור קשר ונחזור אליך בהקדם:

שם (*)

דואר אלקטרוני (*)

טלפון (*)

 הרשם למגזין אולפן ביתי של LFO

אז איך יוצרים באולפן ביתי מוזיקה ברמות הגבוהות ביותר?

אתה חושב להקים אולפן ביתי מקצואולפני LFOעי, אולי אפילו כבר יש לך אחד. יכול להיות שכבר קנית כרטיס קול ומוניטורים, הוספת מקלדת שליטה, סידרת מחשב אולפני ומיקרופון או שניים, יש לך אוזניות אולפניות ותוכנת קיובייס על המחשב. אפילו ראית כמה סירטונים מעניינים ביו טיוב. אתה גם מוכשר, יצירתי ומוסיקלי – אבל משום מה המוזיקה שלך לא מגיעה לרמה של הגדולים.

הציוד והניסיון שצברת הם נקודת פתיחה מצויינת. אבל כדי לעשות מוזיקה ברמה גבוהה אתה זקוק גם לידע ברמה גבוהה. אתה זקוק להנחיה ותמיכה ממי שיודע איך עושים את זה נכון. ואם כבר ללמוד אז כדאי שזה יהיה מהמורים הטובים והמנוסים ביותר שיש בארץ, בכיתות קטנות, ובליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך. זה בדיוק מה שיש לנו להציע: קורס איכותי ומקיף שיאפשר לך למצות את הכישרון שלך!

אתה מביא את הכישרון – אנחנו את כל השאר!

המסלול המלא - לימודי יצירת מוזיקהLFO הוא בית ספר בוטיק ללימודי אולפן ביתי, יצירת מוזיקה, סאונד והפקה. המורים המובילים בתחומם בארץ מלמדים בכיתות קטנות של ששה תלמידים, ומספקים חווית לימוד אישית ומותאמת לכל תלמיד ותלמיד. לבית הספר מגיעים תלמידים באותה הרמה בה אנו מלמדים: אנשים מוכשרים ויצירתיים, בדרך כלל בעלי ניסיון כזה או אחר בנגינה, יצירה או הפקה. המטרה שלנו היא לקחת אותך הכי רחוק שאתה יכול להגיע. אנחנו לא מאכילים בכפית ולא מספקים מתכונים קלים. הדרך ארוכה ומאתגרת ואנחנו נהיה כאן בשבילך בכל מה שתזדקק לו.

Producer המסלול המלא ללימודי אולפן ביתי והפקה מוזיקלית ב-LFO יתן לך את כל הכלים הטכניים והאומנותיים להם אתה זקוק על מנת להפיק מוזיקה ברמות הגבוהות ביותר באולפן שלך. בוא תלמד איך עושים את זה באמת!

צור קשר טלפוני: 052-6339077 או מלא את הטופס למעלה ונחזור אליך בהקדם!

 

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*