מגזין אולפן ביתי / איך יוצרים מוזיקה? ראיונות עם יוצרים / Minilogue מייצרים מוזיקה קסומה באולפן בתוך היער
מינילוג יוצרים מוזיקה

Minilogue מייצרים מוזיקה קסומה באולפן בתוך היער

Minilogue זהו צמד שוודי שמייצר מוזיקה אלקטרונית מהפנטת באולפן שלא ראיתם כמותו! את האלקטרוניקה שלהם רוצים Minilogue כמה שיותר אנושית ולשם כך פיתחו טכניקות עבודה ייחודיות ומרתקות שמבוססות על מה שיותר נגינה חיה ודברים שקורים בזמן אמת. האידיאולוגיה שלהם היא כמה שיותר גרוב ותנועה טבעית וכמה שפחות עיניים שבוהות במסך. לשם כך משתמשים Minilogue במגוון סינטיסייזרים אנלוגיים (Roland SH101, Roland Juno60, מכונת תופים TR808 וגם TB303) ודיגיטליים (Nord Lead), לצד Fender Rhodes, מבחר אפקטים ופדאלים של גיטרה, וקונטרולרים שמזיזים את כל העסק.

כל אחד משני חברי הצוות שולט בעזרת קונטרולרים בתוכנת אבלטון נפרדת משלו, כך שהאבלטון משמש ככלי נגינה אקספרסיבי עבור כל אחד מהם, וביחד הם יוצרים את הקסם. באולפן מבודד, עמוק בתוך היער יוצרים Miniloge מוזיקה אלקטרונית מהפנטת… כנסו לעולם שלהם!

הפילוסופיה:

 

האולפן וה-Setup:

עושים מוזיקה:

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*