מגזין אולפן ביתי / סאונד / לאחר שנה וחצי של פיתוח Echo Trip מבית LFO יוצא לאור
פלאגין דיליי

לאחר שנה וחצי של פיתוח Echo Trip מבית LFO יוצא לאור

חברת V-Plugs מקבוצת LFO החיפאית (כן, זה אנחנו) משחררת את Echo Trip– פלאג-אין אפקט חדש שמציע אמולציה של כל מכשירי ה- Echo הקלאסיים, לצד מגוון תכונות חדשניות אשר הופכות את השימוש באפקט הוותיק מכולם, הEcho- לתענוג מסוג חדש!

Echo Trip משתמש בטכניקות מתקדמות של physical modeling, על מנת לשחזר את איכויות הסאונד ותופעות הלוואי אשר נגרמות על ידי מנורות, סלילים ומכניקה ותורמות לאופי הייחודי של מכשירי ה-Echo הישנים מבוססי הטייפ. בין מכשירי ה-Echo הקלאסיים שנחקרו במהלך הפיתוח ניתן למצוא את ה-Space Echo, Echoplex, Oil Can, Watkins Copicat, Memory Man ומכשירים נוספים. כל ניואנס של מכשירים אלה נלמד ויושם, אפילו הרעש הייחודי שכל אחד מהמכשירים הנפלאים הללו מפיק הוטמע במכשיר, בכדי להגיע לסאונד אותנטי ובלתי מובחן מהמקור!

Echo Trip הוא הרבה יותר מאמולטור של מכונות ה-Echo הישנות. עם שלושה אופני תזמון שונים, אינספור דרכים לעיצוב הצבע של ההחזרים ומגוון אפשרויות של מודולציה, Echo Trip מסוגל לייצר מגוון רחב של סאונדים חדשניים ואפקטים ייחודיים. פונקציית ה-Midi Learn  המובנית מאפשרת לשלוט בכל הפרמטרים של המכשיר בזמן אמת, וכך ניתן להשתמש בו באופן יצירתי ממש כמו בכלי נגינה.

תכונה ייחודית מרכזית של ה-Echo Trip  היא היכולת לשלוט בתזמון ובסאונד של ההחזרים לגמרי בנפרד. כך תוכל לקבוע תחילה את התזמון המדויק ואת דפוס ההחזרים שמתאים לך. לאחר שבחרת את התזמון, תוכל לקבוע את הסאונד (או הצבע) של ההחזרים על ידי בחירה באחד מ-50 הסאונדים המובנים, או על ידי בנייה של סאונד חדש מאפס. הן לחטיבת ה-Timing והן לחטיבת ה-Color יש Preset Manager  נפרד, בעזרתו אתה יכול להעלות ולשמור בקלות את דפוסי התזמון או את הצבע של ההחזרים.
Echo Trip דורש תוכנת Host שמשתמשת בטכנולוגיית VST2 או VST3 דוגמת קיובייס, Samplitude, Ableton, Sonar ודומיהם.

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*