מגזין אולפן ביתי / סמפלים ודגימות להורדה חינם / LFO Lucid Drums – צלילים של תופים להורדה
צלילים של תופים להורדה

LFO Lucid Drums – צלילים של תופים להורדה

Lucid Drums היא חבילת דגימות תופים להורדה חינם. חבילה הסמפלים היא חבילה מקורית וייחודית שפותחה ב- LFO וכוללת סמפולים של קיקים, סנארים, היי-הט (סגורים ופתוחים), Claps, וקראשים מצוינים! בסה"כ כוללת חבילת הדגימות כ-150 צלילים של תופים. הדגימות כולן באיכות סאונד גבוהה ביותר, עומק דגימה של 24bit, ומנסות להביא טאץ' ו-Feel שונים עם גוון ייחודי.

חבילת Lucid Drums של LFO מבוססת על דגימות צלילים של תופים אקוסטיים אשר הוקלטו באולפנים שלנו. הקלטות צליל אילו עברו עריכה קפדנית ומדוקדקת, והועברו דרך ציוד אנלוגי, פילטרים, דיסטורשנים, Echos ומגוון אפקטים דיגיטליים על מנת להביא סאונד תופים חם חדש ומרענן.
והתוצאה אכן נשמעת אחרת!

על עיצוב הסאונדים אחראי נועם גינגולד, אשר כיוון לחבילת דגימות תופים שתתאים בעיקר למוסיקת Down Tempo, אך גם לסגנונות אחרים של מוסיקה אלקטרונית. מומלץ לתת תשומת לב מיוחדת לקראשים ארוכי הזנב, המבעבעים, מתפתחים ומשתנים בצורות שלא שמענו בעבר.
תאווה לאוזניים.

הורדה חינם – כבר אמרנו? אז בתיאבון!

צלילים של תופים לקיובייס

LFO Lucid Drums – לחץ כאן להורדה!

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*