מגזין אולפן ביתי / פלאגינים להורדה חינם / אפקטים ומעבדי צליל להורדה חינם / אפקטים קלאסיים איכותיים – Kjaerhus Free VST Effects
אפקטים לקיובייס

אפקטים קלאסיים איכותיים – Kjaerhus Free VST Effects

המטרה העיקרית של החברה הדנית Kjaerhus כשחשבו על הסידרה הזו הייתה פשוטה : ליצור פלאגינים VST Effects אשר פועלים, מרגישים, נראים, וחשוב מכל נשמעים טוב כמו אפקטים חומרתיים קלאסיים. כמו כן הם הקפידו לשמור אותם פשוטים לתפעול, כך שכל מי שקצת מתמצא בעניינים יוכל לתפעל אותם בקלות בלי לפתוח Manual.

התוצאה היא חבילת אפקטים מורחבת ואיכותית במיוחד, אשר כוללת כמה מה-VST Plugins החינמיים הטובים והיעילים שמסתובבים ברשת. אל תחמיצו את ה-Chorus הפשוט והמצוין, את הפייזר והפלנג'ר הווינטייג'ים, הDelay השימושי, או את הפילטר Auto-filter.

להורדה בחינם של חבילת הפלאגינים

החבילה כוללת את האפקטים הקלאסיים הללו:

Filter

הפילטר מדמה פילטר אנאלוגי של 4 Poles עם שליטה ברזוננס. ניתן להשתמש בו לאפקטים יצירתיים כמו Wah-Wha וסוויפים של פילטר. בפילטר יש אופציות לסוגים הקלאסיים של פילטור: Low Pass, High Pass, Band Pass, Band Reject. ניתן לבצע מודולציות על ה-Cut Off בעזרת LFO ו-Envelope Follower.

Phaser

מדמה את אפקט הפייזר שהיה פופלרי בשנות ה-70 וה-80. Classic Phaser עובד בדיוק כמו פילטר אנלוגי, כאשר ניתן לבחור בין 4 ל-12 Filter Stages עם סאונד עמוק ושמן. המכשיר יכול לדמות את הסאונד הקלאסי של מגוון מכשירי פייזר אנלוגיים.

Chorus

מדמה את אפקט הקורוס הקלאסי והאהוב. פלאגין חביב ופשוט להוספת מימד עומק, גודל ורוחב סטריאופוני לכלים אלקטרונים ואקוסטיים ולשירה. מעולה על קולות רקע! תמיד טוב שיש בבית קורוס פשוט וטוב.

Compressor

מדמה קומפרסורים אנלוגיים עם הרבה חום ופאנץ'. למי שזקוק לקומפרסור פשוט שעושה את העבודה.

Delay

מדמה 3 סוגים של מכונות דיליי: Tape Echo, Analog Delay, Digital Delay, אך בלי הרעש המיוחס לחלק ממכשירים אלה. הטיימינג יכול להיות מסונכרן לHost ואפשר להפוך את לולאת הפידבק לקבלת פינ-פונג דיליי.

Flanger

מדמה את אפקט הפלנג'ר של אמצע שנות ה-80. באופן קלאסי השימוש בפלנג'ר נעשה בעיקר על גיטרות אך ניתן להשתמש בו על מגוון כלים אחרים. עם מנגנון פידבק מתקדם, ניתן יצור אפקט פלנג'ר צרחני למדי מבלי להסתכן בתופעות לוואי לא נעימות לאוזן.

Reverb

ריוורב עדין ונעים שיעשה עבודה טובה כמעט על כל כלי. ניתן להשיג איתו מגוון רחב של הדמיות חלל וסביבות אקוסטיות שונות, כאשר השימוש בו נותר פשוט לתכנות ותכנון.

EQ

EQ גרפי עם 7 בנדים בעל סאונד אנלוגי וחם. נועד למשימות EQ לא כירורגיות על כל סוג של אינסטרומנט מוסיקלי. הערוץ הימני והשמאלי יכולים להיות מטופלים באופן נפרד או ביחד על ידי יצירת לינק ביניהם.

Limiter

לימיטר אשר נועד להעלות את הווליום של המיקס הסופי בשלב המסטרינג, אך ניתן להשתמש בו גם על כלים מאד דינאמיים. עם קונטרולר אחד בלבד הוא לא מסובך מאד לשימוש.

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*