מגזין אולפן ביתי / קיובייס / קיובייס 5 כבר כאן – כל החידושים בעולם הקיובייס!
קיובייס 5

קיובייס 5 כבר כאן – כל החידושים בעולם הקיובייס!

קיובייס 5 (Cubase 5) הוצגה באופן רשמי בתערוכת NAMM2009. קיובייס 5 מציגה מגוון של פיצ'רים, אינסטרומנטים ופונקציות חדשות, ביניהם כלים מתקדמים לעבודה עם לופים, ביטים ו-Vocals, וגם מכשיר Convolution Reverb מובנה, בטכנולוגיית VST 3.

אז מה חדש בקיובייס 5?

עיצוב ביטים ומניפולציות על לופים בקיובייס

קיובייס 5 מציגה כלים חדשים וייחודיים שהופכים את השימוש בלופים ובביטים לתענוג אמיתי. לצורך העניין קיובייס 5 מביאה 3 מכשירים חדשים:
LoopMash הוא מכשיר ייחודי שמציע דרכים חדשות לבניית מקצבים וביטים. Loopmash מבוסס על מנוע סינתזה חדש שפותח בשיתוף עם חברת ימהה ומאפשר לזהות אלמנטים זהים בלופים שונים, וחיבור חלקים מלופים לכדי מקצב חדש. Groove Agent One מבוסס כמובן על Groove agent ומביא ל-Cubase את עולם התופים האקוסטים, מגוון רחב של דגימות תופים חיים בשילוב עם אלמנטים של Slicing ועולם הסמפלרים של ה-MPC. ה-Beat Designer הוא VST Plugin חדש ב-Cubase 5 שמיועד אף הוא ליצירת ביטים ומקצבים בעזרת Step Sequencer.

קיובייס - עיצוב ביטים Cubase

עריכת Vocals ותיקון זיופים ב-Cubase

ה-Melodyne בתוך קיובייס? כן, משהו כזה! VariAudio מציע מגוון אופציות לתיקון זיופים, תיקון תזמון, ואפילו תיקון אינטונציה בכמה לחיצות עכבר. המכשיר מיועד ל-Vocals.

קיובייס - עריכת ווקאלס Cubase

כלים חדשים למיקסים בקיובייס

REVerence הוא רוורב ה- Convolution הראשון אשר מבוסס על טכנולוגיית VST 3 ונהנה מכל מה שיש לטכנולוגיה החדשה להציע! הרוורב האיכותי מכיל 70 Impulse responses של החללים האקוסטיים מהמדהימים בעולם. בנוסף ניתן למשוך אליו אימפולסים נוספים של המשתמש או של חברות צד שלישי. בנוסף שודרג ב-Cubase 5 הצד של האוטומציה עם פאנל חדש שמאפשר מבחר מניפולציות על האוטומציה. שודרג גם נושא שימוש והקלטת קונטרולרים בצד המידי בקיובייס.

קיובייס -כלי יצירה Cubase

כלים ליוצרים ב-Cubase

שני סוגי ערוצים חדשים ב-Cubase 5 הם Tempo Track ו-Signature Track לשינוי קצב (BPM) ומשקל תוך כדי הפרויקט.
HALion Symphonic Orchestra מביא מבחר רחב של דגימות כלי תזמורת אל קיובייס 5. בנוסף שודרג Halion 1 עם סאונדים רבים חדשים מתוצרת ימאהה.

קיובייס- מיקסים Cubase

תוספות נוספות וחשובות לא פחות:

תמיכה בעיבוד מלא ב-64bit, ותמיכה בעד tera של זיכרון ב-קיובייס 5, לעומת 2gb בלבד ב-קיובייס 4.
Channel Batch Export היא פונקציה מצויינת שרבים מייחלים לה זמן רב- האופציה לעשות Export למספר ערוצים במקביל, מה שבוודאי יחסוך הרבה שעות עבודה שחורה ומייגעת להרבה יוצרים ואנשי סאונד.
שידרוגים נוספים בתוכנת קיובייס החדשה כוללים שידרוג ה-Audiobay, עריכת אודיו ומקלדת מידי וירטואלית.
קיובייס 5- החגיגה בעצומה.

קיובייס 5 CUBASE 5

הדמו ניתן להורדה באתר של סטיינברג.

תגובה אחת

  1. נשמע נהדר! מקווה ליהנות

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*