סאונד אפקטים לקיובייס

סאונד מהאגף הסגור – DFX Free VST Effects

באוסף המצוין של האפקטים לאודיו מבית DFX לא תמצאו שום דבר סטנדרטי. הכיוון הוא מניפולציות סאונד דיגיטליות מרחיקות לכת שלוקחות מקור סאונד אחד ומוציאות אותו מפוקוס, מטלטלות אותו לכאן ולשם, מפרקות אותו לגורמים ובונות מחדש משהו אחר לחלוטין. מדובר בפלאגינים מעולים (לקיובייס או לכל תוכנה אחרת שמשתמשת בטכנולוגיית VST), פשוטים לשימוש שיוסיפו טיבול ייחודי ומעניין לכל הפקה אלקטרונית. יוצרים מוסיקה אלקטרונית? תעשו לעצמכם טובה ואל תפספסו את הפלאגינים של DFX.

Sound Effects סאונד אפקטים מטורפים לחלוטין, חינם להורדה! חמשת הפלאגינים האלה הם ההפך מהאפקטים הסטנדרטיים שאתה מכיר. אם אתה יוצר מוסיקה אלקטרונית ומחפש סאונד ייחודי – אל תפספס את החבילה הזאת! האפקטים ניתנים לשימוש בתוכנת קיובייס ובתוכנות דומות כגון פרוטי לופס, סונאר, אבלטון ודומיהן.

סאונד אפקט בסגנון Tremolo

Skidder

Tremolo על סטירואידים. מבחר חיתוכים ומניפולציות על ווליום. אופציה למשחקים סטיראופוניים ושילובים מעניינים של רעש. להורדה בחינם

סאונד אפקט מבוסס פילטרים

Rez Synth

בעזרת "נגינה" על BandPass filters ניתן להשיג מגוון אפקטים מעניינים. ניתן להשתמש בו גם כ-MIDI Gate להורדה בחינם

אפקט על גובה הצליל

Scrubby

דובדבן אמיתי! אפקטים מוטרפים לחלוטין על Pitch, פשוט מאד לתפעול, הפלאגין החביב עלי בחבילה! להורדה בחינם

סאונד אפקט דיליי-רוורב

Transeverb

ובכן, לא בדיוק רוורב. יותר דיליי שמאפשר מניפולציות על Buffer Size, אורך וPitch של ההחזרים. מגניב ביותר! להורדה בחינם

סאונד אפקט על גודל הבאפר

Buffer Ride

עוד אחד חביב במיוחד (וחביב עלי מכולם). מניפולציות בזמן אמת על ה-Buffer Size, מאפשרות אפקטים שנלקחו מעולמות אחרים, נפלאים או מסוייטים- אתם בוחרים! להורדה בחינם

ואם זה לא הספיק לכם תוכלו למצוא באתר של DFX שיגועים נוספים

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*