מגזין אולפן ביתי / אפליקציות ליצירת מוזיקה / 5 הסינטיסייזרים הטובים ביותר לאנדרואיד: הורדה חינם!
אפליקציות סינטיסייזר לאנדרואיד

5 הסינטיסייזרים הטובים ביותר לאנדרואיד: הורדה חינם!

משתמשי האנדרואיד – זה בשבילכם!

אמנם בהשוואה בין האייפון ומכשירי אנדרואיד בכל מה שקשור לאפליקציות מוזיקה עדיין האייפון מנצח, אבל גם למשתמשי האנדרואיד יש במרקט כמה הפתעות נעימות.

הנה חמשת אפליקציות הסינתסייזרים המובילות למכשירים מבוססי אנדרואיד. כולם מעניינים וייחודיים ומנצלים יפה את היתרונות שמציע מסך המגע.

וכולם חינמיים לחלוטין! תורידו ותבלו!

סינתי לאנדרואיד - פלאזמה סאונד Plasma Sound
סינטיסייזר אנדרואיד מגניב במיוחד! ניתן להחיל את תנועת האצבע על ציר X וציר Y,  על מספר גדול של פרמטרים, כולל אפקטים, פילטרים ושלל מודולציות. מצויין!     פלסמה סינטי לאנדרואיד
sythe אפליקציית סינטי לאנדרואיד Sythe Free
סינתסייזר Wavetable דינאמי, משתמש במסך המגע של האנדרואיד על מנת לשלב הרמוניות של גלי סינוס ושן מסור, ולבצע עליהם מודולציות על אמפליטודה בעזרת LFO. פשוט לשימוש ונחמד ביותר!
Ethernal Pad לאנדרואיד Ethereal Dialpad
משוך את האצבע על מסך המגע של האנדרואיד שלך ותיצור טקסטורות סאונד מענגות. כיפי במיוחד, פשוט שבפשוטים. ניתן להוסיף לו גם מבחר פלאגינים וסאונדים נוספים. מגיל 6 עד 66!
VL-Tone לאנדרואיד VL-Tone
לחובבי ה-Low Fi הנה אורגנית הקסיו המפורסמת מכולן בגירסת האנדרואיד שלה. Casio VL1 כולל המקצבים המסחררים (זאת בדיחה, כן?) והסאונדים המענגים (אוזניים מסויימות…)
Droidbeat Android App DroidBeat Synth
סיקוונסר סאונדים ורעשים לאנדרואיד. מי שאוהב את ה-Glitch יהנה מאד גם מהמקבילה שלו לאנדרואיד

 

אודות נועם גינגולד

איש הסינתסייזרים ומייסד LFO. נועם הוא מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010, ומעצב סאונד בעל שם עולמי. בפלאגינים בסינטיסייזרים ובסאונדים שנועם פיתח משתמשים המפיקים והיוצרים הטובים בעולם ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור, גיי סיגוורת', אד בולר, אד סטארינק, ריק סימפסון ורבים אחרים.

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם.השדות הנחוצים מסומנים ב- *

*