מגזין אולפן ביתי / אנחנו LFO, נעים להכיר!
האנשים של LFO

אנחנו LFO, נעים להכיר!

בית הספר LFO   –   מיקס ומאסטרינג LFO   –   פלאגינים של LFO   –   המוזיקה   –   צרו קשר

התשוקה שלנו למוזיקה ולתהליך היצירה שלה היא המניע לכל דבר שאנו עושים. אנחנו טכנופילים מושבעים ומבטיחים להדביק את כל מי שבאזור באהבת הצעצועים המנגנים, הסינתסייזרים, הפלאגינים והציוד האולפני. אנו מאמינים שידע טכני מעמיק הכרה ושליטה מלאה בעבודת האולפן חיוניים ליצירה מוזיקלית ברמות הגבוהות. ובאותו הזמן יודעים בידיעה שלמה ותמימה שיצירת מוזיקה טובה היא הנתיב הישיר ללב של עצמך.

אנחנו חיפאים גאים, כאלה שלא עורגים לאורות של העיר הגדולה. אוהבים את ההר ואת הים, מסניפים את העשן של המפרץ (טוב נו, הגזמנו). אחינו התל אביביים מוזמנים אלינו תמיד לשתות קפה, לג'מגם וללמוד באווירה אחרת – והם באים.

מה עושים ב-LFO?

בית ספר בוטיק ליצירת מוזיקה LFO:LFO
קטן, אישי, איכותי! בבית הספר אשר ממוקם בחיפה, אנו מלמדים בכיתות קטנות של ששה תלמידים, לימודים אישיים ומעמיקים שמכוונים גבוה. לבית הספר מגיעים תלמידים מכל רחבי הארץ אשר מתאימים לרמה בה אנו מלמדים: יצירתיים, מוכשרים וחרוצים. אנו שואפים להוות בית אמיתי לתלמידים היוצרים והמוסיקאים שבחרו ללמוד אצלנו ומשקיעים את מיטב זמננו ומרצנו על מנת להעניק את כל מה שנחוץ להם על מנת להמריא.

פיתוח פלאגינים וסאונדים ב-LFO:
אנו מפתחים סינתסייזרים, סאונדים ואפקטים וירטואליים אשר נמכרים בעולם תחת שמות המותג Musicrow ו-V-Plugs. בפלאגינים שלנו משתמשים המפיקים והיוצרים המובילים בעולם, ביניהם: סיימון פוספורד, טרנט רזנור מ-NIN, אינפקטד משרום, גיי סיגוורת', ריק סימפסון, אד סטארינק, אד בולר, טוני טולס, ג'יאני מרוקולו, גאי תומאס ועוד רבים וטובים.

מיקס ומאסטרינג ב-LFO:
אנחנו מעניקים שירותי מיקס, מאסטרינג והפקות מוזיקליות מובחרות: אולפן הקלטות LFO

מגזין LFO: אולפן ביתי, יצירת מוזיקה וסאונד
וכמובן ישנו המגזין האהוב שלנו שמתמחה בתחום של יצירת מוזיקה וסאונד. מגזין LFO מהווה מקור ידע ייחודי ליוצרי מוזיקה ובעלי אולפן ביתי. בבלוג תמצאו מדריכים מקיפים ליצירת מוזיקה,  פלאגינים להורדה, דגימות וסאונדים להורדה, אפליקציות ליוצרים ומוסיקאים, ראיונות עם יוצרי מוזיקה, כתבות המלצות, וכל החדשות החמות מעולם הסינתזה והסאונד תוך דגש על תוכנות (קיובייס, אבלטון, פלאגינים) וסינתסייזרים.

האנשים שלנו (והמוזיקה שלהם)

וכמובן שבמקביל לכל העיסוקים המוסיקליים האחרים שלנו, אנו יוצרים מוזיקה כדרך חיים. הרי בשביל זה אנחנו כאן… אז הנה האנשים שמרכיבים את LFO והפרוייקטים המוזיקליים האישיים שלהם:
נועם גינגולד

נועם גינגולד
איש הסינתסייזרים, המייסד והרוח החיה מאחורי LFO. מעצב סאונד בעל שם עולמי, מוזיקאי, מפיק מוסיקלי וטכנאי מיקס ומאסטרינג. בפלאגינים ובסאונדים של נועם משתמשים המפיקים ואנשי הסאונד המובילים בעולם.

המוזיקה של נועם:
המוזיקה של נועם תחת השם Gingold X
האלבום "אהבה אפלה" זוכה פרס אקו"ם לשנת 2011
 

טל טרייביש

טל טרייביש

טכנאי מאסטרינג וגורו.
האיש לשים בידיים שלו את המוזיקה שלכם!

המוזיקה של טל:
The Bread Project

 

עידו סגל punchline


עידו סגל
אמן האלקטרוניקה, חצי מצמד הטראנס המצליח Punchline (יחד עם ניסן עלוה)

המוזיקה של עידו:
Punchline Music

 

די ג'יי יוגב פרץ

יוגב פרץ DJ Yogi
אמן התקליטים, די ג'יי מוביל מזה 15 שנה

המוזיקה של יוגב:
Yogivinyl – Phoenix

 

 

שי מנצור

שי מנצור
טכנאי הקלטות, טכנאי מיקס ומפיק מוזיקלי

המוזיקה של שי:
More Than Lovers

 

נשמח לשמוע מכם:

לימודים, כתבות, הערות, המלצות, שאלות? צרו קשר!